Antalyalıların tercihi Terra Pizza Terra Pizza Antalya’daki 7. restoranını Pınarbaşı’nda açıyor

312

 Restoran yatırımlarına devam eden Terra Pizza’nın, Antalya Pınarbaşı’ndaki şubesi hizmete girdi. Lezzeti, kalitesi ve hizmet anlayışıyla Türkiye çapında pizza severlerin gönlünde taht kuran Terra Pizza’nın Antalya’daki 7.restoran yatırımı olan yeni şubesi, taze taze hazırlanıp pişirilen ürünleriyle misafirlerini bekliyor.

Türkiye’nin ilk pizza zincirlerinden, birçok ilke ve yeniliğe imza atmış Terra Pizza, 25.yılına girerken başlattığı geniş kapsamlı büyüme, gelişme ve kurumsallaşma sürecini sürdürüyor. Terra Pizza, Antalya Pınarbaşı’ndaki yeni şubesinde Antalyalı misafirlerini ağırlıyor.

Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu Terra Pizza’nın Antalya’daki yatırımlarıyla ilgili: “Çeyrek asıra yaklaşan geçmişe sahip, hikayesi olan ve bugüne kadar pek çok kişiye dokunan bir marka olarak ilk günden beri her zaman yenilikçi ve başarılı olmayı amaçladık.  Bu yolda ilerlemeye de devam ediyoruz. Gel beraber olsun sloganımız ile tüketicilerimizi pizzalarımızı deneyimlemeye, paylaşmaya davet ettik. Sponsorluk çalışmamız ile Terra Pizza’yı en çok konuşulan markalardan biri haline getirdik. Şimdi de yatırımlarımız ile Türkiye’nin dört bir yanındaki pizza severlerle buluşuyoruz. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz yeni şube yatırımlarımız ile Antalyalı lezzet tutkunlarına lezzetlerimizi sunmaya hazırlanıyoruz. Yeni dönemde daha fazla şube ile pizza tutkunlarıyla buluşacağız” dedi.

Lokal tatlarla hazırladığı birbirinden lezzetli pizzalarıyla dikkat çeken, Türkiye’nin ilk zincir pizza restoranlarından Terra Pizza,her damak tadına uygun pizzaları ve sektöre kattığı yeniliklerle öne çıkıyor. Türkiye’nin her köşesinde büyümeyi planlayan Terra Pizza,yeni şubesinde tüm Antalyalılara “Gel beraber olsun” diyor.

Terra Pizza Antalya Pınarbaşı

Pınarbaşı Mahallesi 730 Sok. No:15 30A D:5 Konyaaltı/Antalya

 

Terra Pizza Hakkında

1995 yılında İzmir’de Pizza Pizza adıyla kurulan Terra Pizza, Türkiye’nin ikinci büyük pizza zinciri olarak, bugün 40 ildeki 130’a varan şubesiyle konuklarını ağırlıyor. İzmir Torbalı’da 8.000 m²’lik alan üzerine kurulu modern tesislerinde, üretim ve tedarik operasyonlarını gerçekleştiren şirket, çalışmalarını bayilik (franchise) sistemi ile yürütüyor. Terra Pizza’nın, 7’siAntalya’da olmak üzere sadece Akdeniz Bölgesi’nde xxx restoranı bulunuyor. Terra Pizza önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla Akdeniz Bölgesi’nde büyümeye devam edecek.

Ağustos 2018’de hisselerinin tamamı Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından  Mediterra Capital tarafından satın alınan Terra Pizza, Mediterra Capital’in sağlayacağı finansal ve stratejik destek ile Türkiye’nin önde gelen restoran zincirlerinden biri olmayı hedefliyor. Detaylı bilgi için Terra Pizza’yı ziyaret edebilirsiniz.