Özlemişiz Be Amirim! 6 Yıl Aradan Sonra Ekranlara Dönen Behzat Ç.’nin İlk Bölümünde Neler Oldu?

4239

Bir Ankara Polisiyesi’nden “Bir Ankara Efsanesi”ne dönüşen Behzat Ç.’nin ilk bölümünü sizler için anlattık. Ne kadar özlemişiz ya…

Amirimiz, Başkomserimiz, canımız, ciğerimiz Behzat Ç.’nin ilk bölümü yayınlandı. BluTV de bunu sabahın erken saatlerinde böyle duyurdu.

BluTV @BluTVofficial
 

Vosvos yola çıktı, park yeri açın ? bugün geliyor!

Resmi Twitter'da görüntüle
 
 
 
 
 

Bölüme geçmeden önce kadroyu merak edenleri şöyle alalım. Ve artık spoiler içeren kısma geçelim.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, Cinayet Büro Kadrosuna Dahil Olan Yeni İsimlerle Dönüyor!

3 sezonuyla fırtınalar estiren ve final yaparak hepimizi kahreden Behzat Ç. bildiğiniz gibi BluTV’yle geri dönüyor. Behzat Ç. fanlarının büyük bir heyecanla beklediği dizinin kadrosuna dahil olacak ye…

 
Öncelikle Amirim'i ne kadar da özlemişiz. Onu görünce içimiz bir cız etti. Hele ki bu halde. Cinayet Büro'dan ayrılmış, çalışmıyor. Tek başına ıssız bir yerde, bir gecekonduda yaşıyor. Perperişan...

Masraf olmasın diye kendi rakısını ve birasını kendisi yapıyor. Yanından hiç ayırmadığı “Kırmızı Vosvos” ve kızı Berna’nın çocukken yaptığı ‘ördek’ resmi duvarında asılı.

 
Masraf olmasın diye kendi rakısını ve birasını kendisi yapıyor. Yanından hiç ayırmadığı "Kırmızı Vosvos" ve kızı Berna'nın çocukken yaptığı 'ördek' resmi duvarında asılı.

Kimseyle görüşmüyor. Çok nadir ara sıra abisi, Tahsin Müdür ve can yoldaşı Hayalet ile bir araya geliyor. Abisi bir işe girsin ve evlensin diye zorluyor onu her zamanki gibi 🙂

 
Kimseyle görüşmüyor. Çok nadir ara sıra abisi, Tahsin Müdür ve can yoldaşı Hayalet ile bir araya geliyor. Abisi bir işe girsin ve evlensin diye zorluyor onu her zamanki gibi :)

Akbaba’yı bölüm boyunca hiç görmedik.

 
Tahsin Müdür de Cinayet Büro'ya geri dön diye ısrar ediyor ama nafile. Behzat Cinayet Büro'nun ismini bile duymak istemiyor.

Bir de hiç unutamadığı biricik aşkı Savcı Esra’nın hayaletiyle kavga edip duruyor. Aşkını şizofrenik bir şekilde yaşatıyor işte. Ama onu böyle kanlı canlı görünce içimiz bir hoş oldu. Yazık beee!

 
Bir de hiç unutamadığı biricik aşkı Savcı Esra'nın hayaletiyle kavga edip duruyor. Aşkını şizofrenik bir şekilde yaşatıyor işte. Ama onu böyle kanlı canlı görünce içimiz bir hoş oldu. Yazık beee!

Canan Ergüder‘i kadroda görünce anlamıştık zaten ne kadar tırlattığını.

Ve Şule! Behzat’ın kızı en son polise teslim olmuştu ve şu an hala hapiste. Behzat ara sıra onu ziyarete gidiyor.

 
Ve Şule! Behzat'ın kızı en son polise teslim olmuştu ve şu an hala hapiste. Behzat ara sıra onu ziyarete gidiyor.

Behzat hayatına bu şekilde devam ederken bıraktığı Cinayet Büro’da işler biraz karışıyor. Elbette onun yerinde yeni bir amir ve farklı bir ekip var.

 
Behzat hayatına bu şekilde devam ederken bıraktığı Cinayet Büro'da işler biraz karışıyor. Elbette onun yerinde yeni bir amir ve farklı bir ekip var.

Yeni amirin ekibinden 2 kişiye bir komplo kuruluyor ve ölüyor. Ertesi gün 3. bir kişi intihar ediyor. Daha sonra da yeni amir banyoda intihar etmiş olarak bulunuyor. İşin ilginç yanı otopsi raporlarında 3 ölümde de Behzat’ın DNA’sına ulaşıyorlar.

 
Yeni amirin ekibinden 2 kişiye bir komplo kuruluyor ve ölüyor. Ertesi gün 3. bir kişi intihar ediyor. Daha sonra da yeni amir banyoda intihar etmiş olarak bulunuyor. İşin ilginç yanı otopsi raporlarında 3 ölümde de Behzat'ın DNA'sına ulaşıyorlar.

Hatta bir delilde spermlerini buluyorlar. Artık bunu yapan nasıl bir psikopatsa 🙂

 
Bu cinayetlerin ardından Tahsin Müdür de evinde vurulunca Behzat Ç. için harekete geçme vakti geliyor. Üstelik polisler Tahsin Müdür'ün evinde o gece, Behzat'ın kızının 'ördek' resmini buluyorlar.

Bu kişinin kim olduğunu söylemeyeceğiz. Onu izleyin ve kendiniz görün. Ama artık Amirimizin sahalara dönme vakti geldi.

 
Bu kişinin kim olduğunu söylemeyeceğiz. Onu izleyin ve kendiniz görün. Ama artık Amirimizin sahalara dönme vakti geldi.

Çok uzun zaman geçti, ne-nasıl olur, umduğumuz gibi çıkar mı, yoksa hayal kırıklığına uğrar mıyız gibi kafamızda deli sorular vardı. Ama Behzat Ç. sıcaklığından, samimiyetinden hiçbir şey kaybetmemiş. Sanki diziyi geçen sezon bırakmışız gibi kaldığımız yerden devam ettik.

 
Çok uzun zaman geçti, ne-nasıl olur, umduğumuz gibi çıkar mı, yoksa hayal kırıklığına uğrar mıyız gibi kafamızda deli sorular vardı. Ama Behzat Ç. sıcaklığından, samimiyetinden hiçbir şey kaybetmemiş. Sanki diziyi geçen sezon bırakmışız gibi kaldığımız yerden devam ettik.

Gerçekten çok özlemişiz. Onun “Ne var la?” demesi bile içimizi ısıtmaya yetti. Belirtmeden geçmeyelim ‘bip’siz yani sansürsüz Behzat Ç. izlemenin tadı bile bir başka oluyor.

 
Gerçekten çok özlemişiz. Onun "Ne var la?" demesi bile içimizi ısıtmaya yetti. Belirtmeden geçmeyelim 'bip'siz yani sansürsüz Behzat Ç. izlemenin tadı bile bir başka oluyor.

Bizim gibi birçok Behzat Ç. fanı da bugün onu konuşuyordu:

 
 

6 yıl sonra, sonunda yeniden izledim ya, ölsem gam yemem

Resmi Twitter'da görüntüle