BAŞKAN ŞAHİN, BAYRAMIN İLK GÜNÜNDE TAM KAPANMA DENETİMLERİNE KATILDI

36

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Antalya Valiliği’nin Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Aksu’da gerçekleştirdiği “tam kapanma” denetimlerine katıldı.

Antalya Valiliği tarafından düzenlenen program kapsamında Aksu’da gerçekleştirilen “tam kapanma” denetimlerinde Vali Ersin Yazıcı’ya; Aksu Kaymakamı, Aksu Belediye Başkanı, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı, Antalya Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı da eşlik etti.

Ramazan Bayramı dolayısıyla, “tam kapanma” denetimlerinin uygulandığı Aksu’da kontrol noktasındaki polis ve jandarma ekipleri ziyaret edildi. Program kapsamında protokol üyeleri sosyal mesafe kurallarına riayet ederek, Aksu Özel Harekât Şube Müdürlüğü, Aksu Polis Merkezi Amirliği ve Aksu İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve görevli personelle bayramlaştı. Isparta yolu üzerindeki yol kontrol noktasında görevlilerin ve kontrol için durdurulan sürücü ve vatandaşların bayramını kutlayan protokol üyeleri, hem salgın hem de trafik kurallarına riayet edilmesini istedi.