Anne ve kızı, mangal kömürü yakarak intihar etti

133

ANTALYA’da, evde pencere camları ve kapıyı folyo ile kaplayıp, yatak odasında mangalda kömür yakan Nuray A. (52) ile kızı Melis D. (30) ölü bulundu.

Olay, Muratpaşa ilçesi Güzeloluk Mahallesi 1887 Sokak’taki bir apartmanın 3’üncü katında meydana geldi. Nuray A. ile birlikte yaşadığı kızı Melis D.’den haber alamayan komşuları, gece yarısına doğru polise haber verdi. İhbar üzerine gelen polis, eve girdiğinde anne ve kızını yatak odasında hareketsiz yatarken buldu. Çağırılan sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Nuray A. ile Melis D.’nin yaşamını yitirdiği belirlendi. Karbonmonoksit gazından zehirlendiği saptanan Nuray A. ve Melis D.’nin cenazeleri, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Kapı ve pencere camlarını folyo ile kapattıktan sonra yatak odasında mangalda kömür yaktıkları belirtilen anne ile kızının yakınlarına bıraktığı notta, olayın basına yansımasını istemediklerini yazdığı bildirildi.

ANTALYA'DA BILINMEYEN BIR NEDENLE BUNALIMA GIREN NURAY A. (FOTODAKI) VE KIZI MELIS D. (30), EVIN PENCERE CAMLARINI VE KAPIYI FOLYO ILE KAPLADIKTAN SONRA YATAK ODASINDA MANGAL KOMURU YAKARAK INTIHAR ETTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

ANTALYA'DA BILINMEYEN BIR NEDENLE BUNALIMA GIREN NURAY A. (52) VE KIZI MELIS D. (FOTODAKI), EVIN PENCERE CAMLARINI VE KAPIYI FOLYO ILE KAPLADIKTAN SONRA YATAK ODASINDA MANGAL KOMURU YAKARAK INTIHAR ETTI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Bülent TATOĞULLARI/ANTALYA, (DHA)