AKSU UÇAK OKULUNA, UÇAK BAKIM HANGARI

60

Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO)  tarafından yaptırılan Erol Erkan Uçak Bakım Hangarı, devir teslim protokolü imzalandı.

Devir teslim törenine, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, ATSO Başkanı Davut Çetin, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Hoplar,Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, AK Parti Aksu İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebecive ATSO Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı 2021 yılı ATSO Kök ödülleri kapsamında, sosyal sorumluk projesi olarak hayata geçirilen Erol Erkan Uçak Bakım Hangarı’nınuçak motoru, uçak gövdesi ve elektronik sistemleri ile ilgili yeterlikleri kazandırmaya yönelik eğitim vereceğini belirterek, hangarın hayırlı olmasını diledi.

KÖK Ödülleri’ni her yıl eğitim alanında yapılan bir yatırımla taçlandırdıklarını dile getiren ATSO Başkanı Davut Çetin ise, 2021 yılı KÖK Ödülü sahipleri adına Aksu Uçak Bakım Teknolojisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine bir uçak hangarı yaptırarakmerhum Yönetim Kurulu Üyemiz Erol Erkan’ın adının verdik. Hangarımız öğrenci ve öğretmenlerimize hayırlı ve uğurlu olsun dedi.