Antalyalılar ‘Müzik Şehrin Kalbinde’ ile coştu

21

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Müzik Şehrin Kalbinde’ etkinliği açık havada müzik keyfi yaşattı. Karaalioğlu Kent Yaşam Parkı’nda ilk kez düzenlenen ve pandemi önlemleri kapsamında sosyal mesafeli, maskeli gerçekleşen Serpil Doğan konseri ile Antalyalılar muhteşem bir gece geçirdi.

 

 

Pandemi döneminde ara verilen kültür sanat faaliyetlerini tekrar kontrollü şekilde canlandıran Büyükşehir Belediyesi, güzel bir yaz akşamında Antalyalılara açık havada konser keyfi yaşattı. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Müzik Şehrin Kalbinde’ etkinliği ile yerel sanatçı Serpil Doğan Antalyalılarla buluştu. Karaalioğlu Kent Yaşam Parkı’nda ilk kez düzenlenen konserle Antalyalılar unutulmaz bir gece yaşattı.  

SOSYAL MESAFELİ MASKELİ KONSER

Konser alanı saatler öncesinden dezenfekte edildi. Konserde pandemi önlemleri kapsamında sosyal mesafe ve maske tedbirleri alındı. Yerel sanatçılara pandemi süresince destek veren bu desteğini sürdürmeye devam eden Büyükşehir Belediyesi ‘Müzik Şehrin Kalbinde’ etkinliği kapsamında Antalya’nın sevilen seslerini Antalyalılarla buluşturmaya devam edecek.