Bartın’da aile sağlığı merkezinde pratisyen hekim olarak görev yapan 50 yaşındaki doktor, yan dairede oturan 2 üniversite öğrencisini gizli kamerayla görüntülediği iddiasıyla gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden doktor serbest bırakılırken hakkında idari soruşturma başlattı.
![Üniversiteli Kızları İzlemek İçin Tuvalete Gizli Kamera Yerleştiren Doktor Suçunu İtiraf Etti; Serbest Bırakıldı](https://img-s1.onedio.com/id-5dff666c614cb3cc72037afe/rev-0/w-635/listing/f-jpg-webp/s-5520ff65cbf6867f4b70aec18bf784d8b735d2e6.webp)
Bartın’ın Kemer köprü mahallesinde bir aile sağlığı merkezinde aile hekimi olarak görev yapan K.Ü., hazırladığı düzenekle yan daireye yeni taşınan 2 üniversite öğrencisinin tuvalet penceresinden içeriye gizli kamera yerleştirdi.
Öğrencilerden biri tuvaletteki kamerayı fark ederek durumu polise haber verdi.
Polis ekipleri, doktor K.Ü.’yü gözaltına alırken, evde bulunan kamera ve bilgisayara el koydu.
![Savcılık ifadesinin ardından serbest bırakılan doktor hakkında idari soruşturma başlatıldı](https://img-s2.onedio.com/id-5dff6ab2a53e2cf77029b5e1/rev-0/w-635/listing/f-jpg-webp/s-342fcf75b0b8427e66fb859c2fb77ef43357e0ff.webp)