Antalyaspor Vakfı yeni başkanı Fikret Öztürk

476

ANTALYASPOR Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Yapılan oylamada önceki yönetim ibra edilirken, Fikret Öztürk başkanlığındaki yeni yönetim oy birliği ile göreve getirildi.

Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen Antalyaspor Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu’nda yeterli çoğunluk sağlandıktan sonra gündem maddelerine geçildi. Yapılan oylamada, Ali Şafak Öztürk başkanlığındaki yönetim ve denetim kurulu oy birliği ile ibra edildi. Son madde olarak yeni yönetim kurulu seçimine geçildi. Tek liste ile gidilen seçimde, Fikret Öztürk başkanlığındaki yönetim oy birliği ile göreve getirildi. Yeni yönetim kurulunda; Fikret Öztürk, Mustafa Yılmaz, Nafiz Tanır, Murat Ülger, Mustafa Sağdur, Erdoğan Kahya ve Bülent Yörük yer aldı. Yönetim Kurulu yedek üyeliklerine ise Necmi Gür, Mehmet Çapacı, Mehmet Başaran, Lara Uluç, M.Ali Tuncer, Efe Kırmızıoğlu ve Ali Deveci seçildi. Denetim Kurulu asil üyeliklerine Abdullah Toy ve Mehmet Yaman, yedek üyeliklerine ise, Ahmet Fığlacı ile Gökalp Dinçmen getirildi.


ANTALYASPOR VAKFI OLAGANUSTU GENEL KURULU GERCEKLESTIRILDI. YAPILAN OYLAMADA ONCEKI YONETIM IBRA EDILIRKEN, FIKRET OZTURK BASKANLIGINDAKI YENI YONETIM OY BIRLIGI ILE GOREVE GETIRILDI. (FOTO:ANTALYA-DHA)

‘HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’

Antalyaspor Vakfı Başkanlığı’na seçilen Fikret Öztürk, çok daha önceden belirlenmiş bir programı olduğu için genel kurula katılamazken, dilek ve temenniler bölümünde konuşan Mustafa Yılmaz, Fikret Öztürk’ün, geçtiğimiz günlerde yapılan Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Kurulu’na da başkan seçildiğini hatırlatarak, “Fikret Bey’in başkanlığındaki yeni yönetimimiz de bugün göreve gelen yeni yönetimimiz de Antalyaspor’un sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bilen bir ekip. Önümüzdeki sorunları hep birlikte çözerek Antalyaspor’u en iyi noktaya getirmek için çalışacağız. Bugüne kadar vakıfta görev yapan tüm değerli Antalyasporlulara teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

ANTALYASPOR VAKFI OLAGANUSTU GENEL KURULU GERCEKLESTIRILDI. YAPILAN OYLAMADA ONCEKI YONETIM IBRA EDILIRKEN, FIKRET OZTURK BASKANLIGINDAKI YENI YONETIM OY BIRLIGI ILE GOREVE GETIRILDI. (FOTO:ANTALYA-DHA)