Paşanın meleklerine 4×4 destek

68

MuratpaşaBelediyespor kadın hentbol takımı, bu sezon Avrupa ve Süper Lig’de oynayacağı zorlu karşılaşmalara 4×4 Spor Merkezi’nin deneyimli antrenörleriyle hazırlanacak. Takımın performans gelişim sponsoru olan 4×4 ekibi, dengeden dayanıklılığa oyuncuların gelişimlerini en üst düzeye çıkaracak.

Türkiye’yi bu sezon EHF Kupası’yla Avrupa’da temsil edecek Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin iddialı takımlardan MuratpaşaBelediyespor’un performans gelişim sponsoru 4×4 Spor Merkezi oldu.

Eski plaj hentbolu milli takım sporcusu Utku Karakurt liderliğindeki 4×4 Spor Merkezi’nin deneyimli ekibi, Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı makamında ziyaret etti.MuratpaşaBelediyespor hentbol şube sorumlu Özcan Yılmaz, antrenörSertanSarpaş ve teknik ekibin yer aldığı ziyarette, takım testlerinde öne çıkan sonuçlar Başkan Uysal’la paylaşıldı.

Başkan Uysal, transferlerin ardından MuratpaşaBelediyespor’un 20.2 yaş ortalamasına sahip bir takım haline geldiğini söyledi. Kadroda 18 yaşında 9 isimin yer aldığına dikkat çeken Başkan Uysal, “Bu yaş ortalamasında takımın kuvvet ve kondisyon kısmında profesyonel bir ekiple çalışmasının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Destekleri dolayısıyla 4×4 ekibine teşekkür ederiz” dedi.

Karakurt ise takımın fiziksel performans gelişimine yönelik çalışmalarla birlikte, sakatlık önleyici çalışma, sakatlık dönemi tedavi, eklem stabilizasyonu, denge ve dayanıklılık noktalarında da MuratpaşaBelediyespor’u üst düzeylere çekmeyi hedeflediklerini söyledi.

Diğer yandan, Paşanın melekleri bu sezon uygulayacakları bireysel diyet programının belirlenmesi amacıyla Medical Park Antalya Hastanesi’nde kan verdi.