Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nden Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan’a Ziyaret

57

Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’a rektörlüğe atanmasından dolayı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulu Üyeleri Haşmet Öyken, Cafer Eser, M. Ahmet Öcal, Ersin Aydın ve Rasim Gündüz’ün katıldığı ziyarette Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Akdeniz Üniversitesi’nin iş birliği içinde çalışmaya devam edeceği bildirildi.

 

Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, “Üniversitemizin ve şehrimizin sağlık alanındaki ilkleri ve başarılı çalışmalarıyla adını dünyada duyuran rektörümüzün bundan sonra da bir çok başarılı çalışmaya imza atacağından, üniversitemiz ve şehrimiz için çok çalışacağından eminim.” diye konuştu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan ise bir kurumun çalışmalarının kamuya aktarılmasında medyanın önemine değinerek bu zamana kadar gösterdikleri desteğin bundan sonra da devam etmesini diledi. Ziyaretin sonunda Rektör Özkan, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.