Kepez’den Varsak yaylasına dört dörtlük hizmet

26

Kepez Belediyesi, Varsak bölgesi sakinlerinin Korkuteli İlçesi’nde bulunan yaylasının sosyal yaşam alanlarında başlattığı bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve geldiği 2009’dan bu yana Varsaklı hemşehrilerinin her türlü sorununun çözümüyle yakından ilgileniyor. Varsak bölgesi sakinlerinin Korkuteli İlçesi’nde bulunan yaylasına da hizmet götüren Kepez Belediyesi, hemşehrilerinin buradaki sosyal yaşam alanlarını da güzelleştiriyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından bölgede başlatılan yaz hazırlıkları tamamlandı. Kepez Belediyesi, oturma alanlarının bakım ve onarımından, camilerin iç ve dış temizliğine kadar Varsaklı hemşehrilerine dört dörtlük hizmet sundu.

Sosyal yaşam alanlarına bakım ve onarım

Son olarak da Varsak Yaylası Kuba Cami bahçesine 300 m2 parke taşı döşeyen ekipler, caminin bakım ve onarımını, iç ve dış temizliğini yaparak, dezenfekte etti. Varsaklı hemşehrilerine güzel ve sağlıklı bir yaz dileyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Hemşehrilerimiz geldiklerinde yaylaları güzel olsun diye, sosyal yaşam alanlarının bakım ve onarımını yapıyoruz. “ dedi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her yıl Varsaklı hemşehrilerini Varsak Yaylası’nda ziyaret ediyor.