Seyir Terası Yapım çalışmaları sürüyor

26

İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Seyir Terası çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini açıkladı.  

Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, İbradı halkının hoşça vakit geçirebileceği, doğa manzarasına hâkim bir alanda ve seyir mekânlarının bulunacağı güzel bir projeyi kente kazandıracaklarını belirtti.  

İbradı Belediyesi olarak ilçenin tüm mahallelerine eşit hizmet götürmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Küçükkuru, “Köyden mahalleye dönüşen tüm yerleşim alanlarımızda sosyal alanlar oluşturmak için çalışıyoruz. Birçok kırsal ve merkez mahallelerimize sosyal alanlar kazandırdık.

Bu çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor.

Bir taraftan yeni parkları hizmete açarken, diğer taraftan da mahallelerimizde ihtiyaç duyulan hizmetleri bir bir yerine getirmeye gayret gösteriyoruz.

Bunlardan biride Üzümdere mahallemizde bulunan alana seyir terası yapma projesi. Kent sakinlerimizin merakla beklediği ve yoğun bir talepte bulunduğu seyir terası çalışmalarımıza başladık.

Kentimize hâkim bir noktaya yapılacak olan bu teras sayesinde Üzümdere Mahallemizin tanınması, gelişip ve kalkınması da sağlanacak. Aynı zamanda ilçemizin sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleri turizme kazandırmaya devam etmiş olacağız. Teknik personellerimiz çalışmalarını tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde yapım aşaması gerçekleştirilecek.

İbradı ilçemizin Üzümdere mahallesindeki Teras alanındaneşsiz doğa güzelliğini görmeyen ve bilmeyen kalmayacak. Ailenizle birlikte hafta sonlarını geçirebileceğiniz, çaylarınızı yudumlayacağınız güzel bir mekân haline gelecek. Temiz havası ve sakinliğiyle halkımızın tercih edeceği ender mekânlardan biri olacak. İbradı’mıza ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.