AÖF sınav giriş (yerleri) belgesi açıklandı? Sınav ne zaman, saat kaçta?

189

AÖF sınav giriş belgeleri için günlerdir merakla bekleniyordu. Dün Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav yerlerinin belli olduğunu açıkladı. Şimdi sınav zamanı ve saatleri araştırılıyor.

 

AÖF öğrencileri dün pazartesi olması sebebiyle yoğun bir şekilde AÖF sınav giriş belgelerini aratıyordu. Anadolu Üniversitesi 9 Aralık 2019 saat 12.30’da mobil uygulamadan sınav yerlerinin belli olduğunu açıkladı. Saat 13.30’da öğrenciler resmi siteden de sınav giriş yerlerini öğrenebildi. Şimdi öğrenciler sınav zamanını ve saatini araştırıyor.

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AÖF SINAVI NE ZAMAN? SAAT KAÇTA?

AÖF güz dönemi ara sınavı 14-15 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde güz döneminde güz dönemi ara sınavı ve dönem sonu sınavı, bahar döneminde bahar dönemi ara sınavı ve dönem sonu sınavı olmak üzere ilgili öğretim dönemlerinde yeni kayıt yaptıran ve kaydını yenileten öğrencilere dört sınav yapılmakta olup öğrenciler Cumartesi-Pazar günleri sabah ve öğleden sonra dört oturumda sınavlara katılmaktadırlar.

Sınavlar Türkiye’de sabah saat 9.30’da, öğlenden sonra saat 14.00’da, K.K.T.C. Lefkoşa’da ise sabah saat 08.30’da, öğlenden sonra ise saat 13.00’da yapılmaktadır.