Ünlü isimlerden Neslican Tay paylaşımları

700
Kansere karşı verdiği mücadeleyle milyonların sevgisini kazanan Neslican Tay, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ünlü isimler Neslican Tay hakkındaki duygularını sosyal medyadan paylaştı. İşte mücadelesiyle herkese örnek olan Neslican paylaşımlaından bazıları…
 
 • Demet Akbağ: 
  Ahh güzel kız, ahh tatlı neslican , güzel gözlerindeki ışıklar gibi aydınlık olsun yattığın yer.
   
 •  

  Sıla
  Yıldızlar sana iyi bakacak güzel çocuk. Biz de seni ve cesur kalmayı hiç unutmayacağız.
 •  

  Fazıl Say: Işıklar içinde uyu güzel Neslican Tay
 •  

  Demet Evgar: Neslihan… Daha iyi bi yerde olduğunu biliyorum ama yine de, bu dünyadaki bedenim acı çekmeden edemiyo bu gidişe… Hep vaar ol…Olacagını biliyorum… Buradaki oyunu müthiş bir kavrayışla oynadın. Anlattın, kavrattin bir çoklarına. Bi gün yine görüşmek üzere “güzel ruh”. Hep “ışıldayan ruh”
 •  

  Serenay Sarıkaya:
  “Güzel Nesli… Hepimize öyle duygular bırakıp gittin ki… Korkusuzluğun, cesaretin, inancın, mücadelen, yaşama sevincin ile hepimize inanılmaz bir örnek oldun, bize önceliklerimizi yeniden hatırlattın… Mücadelen çok ama çok güzeldi… Hep var olacaksın… Seni çok seviyorum…”
   
 •  

  Başak Dizer:
  ‘Benim için sol bacağınızı da sevin’
  Ah Nesli gittiğin yerde huzurlu ol. Mücadelen çok güzeldi.Bu hastalıkla uğraşan çok insana umut oldun. Bize de umut olmuştun.Çok insanın yüzünü güldürdün…Bundan daha güzel bir şey olabilir mi, senden daha güzel birşey olabilir mi?
 •  

  Kenan Doğulu:
  Bütün dünyaya cesaretin ne demek olduğunu gösterdin güzel Neslican. “Belki kaybedeceğim ama savaşarak kaybedeceğim” demiştin. Senin mücadelen hepimize ilham olmaya devam edecek. Senin yaşama sevincin bizim umudumuz olacak. Işıklar içinde ol.
   
 •  

  Mine Tugay:
  Üzüntümün tarifi yok..Boğazım düğüm düğüm. Çoook çooook üzgünüm

   
 •  

  Can Yılmaz: 
  Güle güle güzel insan, mekanın Cennet olsun. Huzur içinde uyu, sen elinden geleni yaptın…
   
 •  

  Nergis Kumbasar: 
  Gülüşü güzel güçlü kız. Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.
   
 •  

  Aydan Taş: 
  Biz, hayatta karşımıza çıkan incir kabuğunu doldurmayacak zorluklarda “Ben bunun üstesinden nasıl geleceğim? Dünyanın en büyük felaketi bu” deme cüretini gösterirken, Sen, çektiğin acılara ve zorluklara rağmen ayakta dimdik durarak o güzel enerjinle hayata sımsıkı tutundun ve güçlü olmak adına en güzel dersi verdin hepimize. Seninle iyi ki yollarımız kesişti. Bana hep umut olacaksın. Yolun ışık olsun güzel Neslim
   
 •  

  Sibel Can:
  Sen güçlü cesur yürekli bir savaşçıydın çok üzgünüm. Sen bizim saçlarımız, sol bacağımız, acıyan kalbimiz olarak kalacaksın. Mekanın sevdiğin çiçeklerle dolu cennet bahçesi olsun…
 •  

  Kemal Doğulu: 
  Bir güzel ruh daha eksildi aramızdan. Bunu da yenersin diyordum hep. Olmadı, mekanın cennet olsun
   
 •  

  Yağmur Sarnıç:
  Nur yüzlü güzel kız Mekanın cennet olsun. Bende sevdiklerimi gözümün önünde kanserden kaybederken çırpınışlarını çaresizce izlemiş biri olarak Neslicanı gördüğümde inşallah iyileşir diye dua etmiştim ama Rabbim demek ki onu daha çok seviyormuş yanına almış.. Çok üzgünüm Allah sevdiklerine sabır versin inşallah.
   
 •  

  Tuğba Özay: 

  Şu gelip de göçüp gideceğimiz dünyadan tüm olumsuzluklara rağmen insanlara gülümsemeyi öğrettin sen … Daha gencecik yaşta bir kuş kanadının çırpıntısında atan yüreğin yaşama sıkı sıkıya bağlıydı .. Hiç tanımadım seni, yüzüne, ellerine dokunmadım ama sen mücadeleci yapın, samimi gülüşün, gözlerinden yayılan muhteşem enerjinle insanların yüreklerine dokundun. Her ne olursa olsun pes etmemeyi öğrettin. Ve İnan kışın çektiğim klibimin öyküsünü bile senin mücadelenden etkilenip yazmıştım. Ve birkaç gün sonra o klip ödül alıyor ne garip. Senin haberin olmadan nelere ilham olmuşsun ne garip. İyi ki geldin bu dünyaya Neslican.Bizlere yaşamı, sevgiyi, azmi, gülümsemeyi, mücadeleyi anımsattın yüzlerce kez! Umudun ve direncin kaynağının sevgi olduğunu anımsattın yeniden. Ailene ve sevenlerine sonsuz sabırlar diliyorum gözleri gülen kız. Işıklar içinde uyu. Hafızamda gözleri ışık saçan , melek gülüşlü kız olarak kalacaksın

 •  

  Mustafa Sandal:

  Melek yüzlü, dünyalar güzeli nurlar içinde yat. Başta ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum

 •  

  Tarkan:

  Bu ettiğin sözleri hiç unutmayacağım.
  Seni hiç unutmayacağım Neslican. Umuttun hepimize, ışıktın, sevgiydin kalbimize.
  Nur içinde yat güzel insan..

 •  

  Funda Arar,

  ”Ah #Neslicantay çok üzüldüm çok. Rahat uyu güzel kız. #melek”

 •  

  Ajda Pekkan,

  ”Mekanın cennet olsun,

  Kalplere dokunmak, ilham vermekti amacı, çok da güzel başardı. ‘Belki kaybedicem ama savaşarak kaybedicem’ diyordu. Öylesine gelip geçmedi, güzel izler bırakarak geçti bu dünyadan güzel kızımız”

 •  

  Duygu Özaslan,

  ”Çok üzgünüm Neslican, bütün o pozitifliğinin, gücünün seni iyileştireceğine çok inanmıştım.

  Bana son yazdığın mesajı görmemişim, şimdi okudum. Cevap yazsam da göremeyecek olman beni çok üzüyor. Sen hepimize ilham oldu, nele oldun içinin, dışının, güzelliğiyle. Artık huzurlu olmanı diliyorum.”

 •  

  Işın Karaca,

  ”Dünden beri yüreğim dağınık…

  Sen kaybetmedin Neslican.

  Binlerce kadına gösterdiğin cesaretle

  bizim yıldızımızsın…

  Mekanın cennet olsun…

  Gülüşün gökyüzü aydınlatsın

  Tüm sevenlere sabırlar diliyorum…”

 •  

  Sinem Kobal,

  ”Hayatımızdan özel ve gü��lü bir kadın geçti… öyle ki hepimizin hayatına dokundu ve değiştirdi. İnancıyla sevgisiyle ve gülüşüyle en zorlu yollarda çicek açtı. Öğrettiğinz tüm değerler için çok teşekkürler seni unutmayacağız güzel kadın… Seni çok seviyorum” 

 •  

  Ceyda Düvenci,

  ”Ve hayat her zorlukta kendinden vazgeçmeden mücadele etmektir… Kendini çok sevmek, sevmekten vazgeçmemektir. Saçmayalanlara inat dimdik durmaktır… Ve gerekiyorsa da yine dimdik veda etmektir hayata… İşte #neslicantay kısacık ömründe bize bunları tekrar tekrar hatırlattı. Arkasında bıraktıklarını birleştirip belgesel yapmalı bence, dünyaya örnek olsun diye… Ve kendi sözleriyle ona vede etmek istedim. ‘Güzel uyu Neslican, mücadelen çok güzeldi”