Başkan Esen’e Antalyaspor Dernek Yönetimi’nden ziyaret

1269

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk ve yönetimini ağırladı. Başkan Esen, daha güçlü bir Antalyaspor için ele ele çalışacaklarını söyledi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Yılmaz, Emin Hesapçıoğlu, Berkay Bahar ve Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu’nu ağırladı.Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Antalyaspor Kulübü Derneği’nin yeni yönetimine başarılar diledi.

Başkan Esen, “Başkanımız ve yönetimiyle Antalyaspor’un ekonomik anlamda yüksek bir standartta tutulması, başarılı bir takımın sürekli hale getirilmesi noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Batı toplumlarında olduğu gibi ülkemizde spor kendi kendine finanse eden bir kurum değil, burada el birliği ile yapılması gerekiyor. Özellikle Anadolu takımlarında tüm şehrin takımlarına sahip çıkması gerekiyor. En küçük yaşta ki seyircisinden belediye başkanlarına kadar Antalyaspor’a destek olmalıyız. Fikret Başkanımızla bu güzel amaçlar doğrultusunda neler yapabileceklerimizi konuştuk. Kısa zaman içerisinde yönetimimizle güzel projeler hayata geçireceğiz. Daha güçlü bir Antalyaspor için hep beraber çalışacağız” dedi.

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk ise yeni dönemde altyapıya önem vereceklerini belirterek, “11 dalda Antalyaspor’un 4 bin sporcusu var. Biz bunları geliştirmek istiyoruz. Antalyaspor’a kalıcı, gelir sağlayıcı projeler geliştireceğiz. Gelecekte Antalyaspor’un maddi sorunu olmadan görev yaptığı branşlarda en üst sıralara taşımak istiyoruz. Belediye Başkanlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla bir araya gelerek projeler üzerinde konuşuyoruz. Antalyaspor, Antalya’nın vazgeçilmez bir markasıdır” diye konuştu.Ziyaret anısına Dernek Başkanı Fikret Öztürk, Başkan Semih Esen’e üzerinde Semih Esen yazılı Antalyaspor forması ve atkı hediye etti.