replika saat nereden alınır

6

Çerçeveden saat yönünün tersine dönen, iç diş kullanıcı profilinin tam yapısı nedeniyle şık olabilir, garantiler 62 kesin tikler ve zevkli bir görünüm sunar.

Boyutu ne olursa olsun, belirli replika saat nedir, hızlı ve hafif yuvarlatılmış kulakların bir sonucu olarak normal bir erkek kolunda (resimlerimizin içindeki gerçek elin iç kısmı Onyedi,7 santimetre Ve Yedi olabilir) mükemmel bir şekilde yerleştirilmiştir.

Kusursuz bir şekilde gerçekleştirilen siyah güneş ışını kaplı anahtar, standart baskılı yatay tip çizgileri karakterize eder, görünürlüğü daha da iyileştirmek için biraz toplama ek bir parçadır.

Bir kez ve ikinci olarak, bir daldırmada en önemli olan parmaklar, canlı kırmızı rengiyle fark edilir. Hangi kırmızının denizcilik korumasının gölgesi olması tesadüf değil, tam tersi boyama çarkındaki denizin masmavi rengi.

Hem elleriniz hem de sekizgen şekilli saat markör kalemleri genellikle Super-LumiNova’nın en iyi derecesi, SLN Quality X1 ile birlikte çevre dostu veya masmavi (an eller, birkaç dakika el ve çerçeve) içinde parıltı ile doludur. daha karanlık ortamlarda.

TAG Heuer’in neredeyse tüm ekstrem ve güçlü dalış saatleri, Avrupa’da oldukça saygın bir mekanizma üreticisi olan Kenissi Create SA tarafından esas olarak amblem için üretilen yepyeni bir otomatik kurmalı aktivite ile çalıştırılabilir.

Sadece COSC (Contr?le Officiel Suisse plusieurs Chronomètres) tarafından bir kronometre olarak onaylanan modern TH30-00 kalibre, dört yıllık Hz (saatte yirmi sekiz,800 inilti) tutarlılığıyla geride kalıyor ve 70 saatlik pratik bir enerji kitabı sunuyor. .

Bu özel model, canlılık dalgıç replika omega açısından ISO 6425:2018 niteliklerini almıştır. ISO 6425:2018 birkaç sertifika içerir: piyasada bulunan birkaç saatin eşleşebileceği dalış saatleriyle ilgili bir akreditasyon ve ayrıca elde edilmesi daha zor olabilen ve ayrıca dalış saatleri arasında oldukça nadir görülen doygunluk gidişine ilişkin bir yeterlilik. bu yüzden. Manyetizma, şok, korozyon ve fotolüminesans direnci de dahil olmak üzere çeşitli koşullar doğrulanmıştır. Hareketin manyetik koruması, cep telefonları da dahil olmak üzere gadget’larda görülebilen kalıcı kalıcı mıknatıs çalışma alanlarını yükseltmek için ayrıca sağlanmıştır.

Kasanızın arka kapağı, ilk olarak ’04’teki Aquaracer kasası için görünen scaphandre tüplü dalış uyumuyla süslenecek, aşağıdakiler yönlü bir kontura sahip olarak yeniden yorumlanacak.

Gerçek Superdiver, iki güvenlik kuvveti anahtarına sahip yeni bir ikili temel güvenlik formu ve aynı zamanda bileziklerinizin periyodunu bir tek civarında uzatabilecek iyi bir modifikasyon tekniği ile tasarlanmış, konik bir Kalite 5 titanyum 3 bağlantılı bant ile tamamlanmıştır. cm, yalnızca saati bir dalıştan daha fazla takmakla ilgili değil, iyi bir özellik, ancak çok daha normal olarak, her türlü çıkmazın veya belki de hava koşulunun tamamen takılmasıyla ilgili olarak iyi bir özellik.

Fiyatına göre alabileceğiniz en etkili tüplü dalış replika saat ankara, TAG Heuer Aquaracer Uzmanınız Bin Superdiver ref. WBP5A8A.BF0619, rakiplerinden bağımsız olarak modellenen ayırt edici bir görünüm kullanarak sıra dışı rutinleri bir araya getirir. Diğer bazı ekstralar, kasa ve bilezik açısından Quality 5 titanyum kullanımı ve COSC yeterliliği ve ayrıca mıknatıs koruması kullanan yepyeni istisnai mekanizmalar olacaktır.