Değerlendirme: TAG Heuer Aquaracer Uzmanı 1.000 Süper Dalıcı

26

Cenevre’deki Saatler ve Mucizeler izle etkinliğinden arada bir son Drive’da gösterilen en yeni TAG Heuer replika saat Aquaracer Expert 1000 Superdiver, performanslar açısından Aquaracer çeşitliliğinin en üstünde yer alıyor ve 100 Bank’lık olağanüstü bir su direnci sağlıyor. 1000 metre Per 3330 ft) ve canlılık dalış saatleriyle ilgili ISO 6425:2018 sertifikası.

Orijinal yerleşim bilgileriyle birlikte cesur görünümüyle karakterize edilen bu özel model, daha sonra tanımlayacağımız Quality TH30-00’ınız olan tamamen yeni bir mekanizmaya da sahiptir.

Aquaracer Skilled 1000 Superdiver’ınız her durumda 45 milimetre ile ilişkili bir yükseklik ve 20 ile ilişkili tam bir yükseklik kullanarak gelecektir. Yetmiş beş milimetre aslında herhangi bir Rank 5 titanyum karışımından (titanyum, alüminyum ve vanadyum), hafif artı çelikle karşılaştırıldığında çok daha dayanıklı.

Herhangi bir metalin en yüksek mukavemet-yoğunluk oranını sağlayan Grade Five titanyum, çok daha teknik bir görünüm için metale kıyasla daha koyudur.

Temizlenmiş ve (birkaç) bitmiş alanla ilgili değişim, saatle birlikte canlı koleksiyonlarınızı vurgular. Bununla uğraştığınızda, saat Three veya daha fazla saatin yeni malzeme taç koruyucusu ile hemen büyülenir, genel sağlamlığı arttırmanın yanı sıra şekle katkıda bulunan ayrıntılar. Gerçekte, belirli döner taç, özellikle şok durumunda, replika tag heuer saat koşullarının içinde bir yol üreten normal su boyunca genellikle bir miktar zayıftır.

Bir dalış saati için güvenlik önemlidir ve ayrıca TAG Heuer bir şeyi göz ardı etmemiştir: üst kısmı çıkardığınızda, tüpün bariz şekilde göze çarpan kırmızı alanı, kullanıcının su içmeyi ve su içmeyi ve su içmeyi önlemek için baş üstü etrafında dönmesi için bir uyarı işlevi görür. gelen kir. Özel meyve yakın çekim, taçtaki koyu renkli DLC katmanı nedeniyle belirgin bir şekilde ayrılıyor.

Ters tarafta, Saatin aranması ile, belirli Helyum önleme valfi, gerçek yakıtın – saatin tetikleyici hasarlarıyla iç stresi artırabilecek veya artırabilecek – kaçmasına izin verir. Karanlık bir DLC’ye sahip çelikten üretilen kareniz aslında “He” harfleriyle birlikte kazınmış, Helyum’u yönlerin periyodik masasında keşfediyor.

Özel 12 taraflı tek yönlü dönüştürme çerçevesi, 60 dakikalık bir skalaya sahip bir afro-amerikan porseleni ve her iki porselenin karışımı olan meyve ile birlikte gelir. İlk 1/4, dekompresyon duraklarına doğru zaman için sıklıkla kullanılan yüzdeyi almak için kırmızıdır.